Категория: Общие

Основные рекомендации, как посадить растения в аквариуме
Основные рекомендации, как посадить растения в аквариуме

Вы хотите посадить в аквариуме растения, но не знаете, как их выбрать и потом посадить? Мы дадим вам рекомендации, которые помогут сделать ваш аквариум красивым.


Как ведут себя домашние животные когда у нас праздник
Как ведут себя домашние животные когда у нас праздник

В жизни людей время от времени бывают праздники. Какое может быть поведение животных на празднике? Они являются знаменательным событием, как для человека, так и для его домашнего питомца. Однако такие мероприятия могут вызывать не только положительные эмоции, очень часто они являются причиной эмоционального стресса. Ведь мы не всегда можем предугадать, какая будет реакция животного на шум. Большое количество гостей в доме может вызывать у животного как испуг, беспокойство, так и радостное перевозбуждение.


Некоторые особенности содержания змей в качестве домашних животных
Некоторые особенности содержания змей в качестве домашних животных

Некоторые люди предпочитают держать дома змей. Но стоит отметить, что только некоторые из видов поддаются приручению. В домашних условиях змею содержат в аквариуме, поэтому стёкла должны быть целыми, чтобы змея не имела возможности выползти из своего жилища.  Змеи являются общительными животными, поэтому они не проявляют реакций на изменение в коллективе, но зато очень чувствительны к изменениям в помещении. Попадая в новое пространство, змеи проявляют нервозность и ведут себя суетливо.

Как подобрать гостиницу для животного
Как подобрать гостиницу для животного

Владельцы домашних животных иногда сталкиваются с такой проблемой как временное расставание со своим другом-питомцем. Это может случиться из-за командировки, отпуска, ремонта или большого праздника в доме. И тут возникает вопрос: «А куда деть вашу собаку или кошку на некоторое время?»

Вам цікаво про хамелеонів?
Вам цікаво про хамелеонів?

Хамелеони відносяться до екзотичних тварин. Але на сьогодні багатьох людей цікавлять такі тваринки. Адже, господарі, які заводять собі таку екзотику здаються неординарними в своєму виборі. Більшість людей, як правило, надають перевагу більш традиційним тваринам: котам, собакам, папугам, рибкам. Інформації про цих тварин безліч, тай не завжди ми детально вивчаємо, які необхідні умови для ідеального проживання вашого вихованця. А ось, що стосується хамелеона, тут ситуація складніша.

Трішки екзотики. Ящірка в домашніх умовах.
Трішки екзотики. Ящірка в домашніх умовах.

Фауна України небагата ящірками. Найбільш поширеними і, отже, відомими серед початківців тераріумістів є два види ящірок: прудка і живородна. Найбільш великий вид - прудка ящірка (Lacerta agilis). Довжина її тіла близько 25 см, з яких близько 15 см доводиться на хвіст.

Догляд за акваріумом. Що не варто робити?
Догляд за акваріумом. Що не варто робити?

В цій статті ви можете ознайомитись з основними порадами, яких слід дотримуватись, якщо ви вирішили купити акваріум. 1.Не залишайте недоїджений корм в акваріумі. Візьміть сифон і приберіть їжу, що залишилася, через 10 хвилин після годування.

Акваріум для початківців
Акваріум для початківців

Коли в нас виникає бажання купити собі акваріум, а його у на ще не було, ми часто задаємо питання, наскільки це складно? З цієї статті ви дізнаєтесь, які частіше всього задають запитання початківці, які вирішують купити акваріум, і звісно, відповідь на них.

Декоративний щур. Чим він такий цікавий?
Декоративний щур. Чим він такий цікавий?

Щур може не лише шкодити, але і здатний принести чималу користь науці. Саме лабораторні щури, як піддослідні тварини, ідеально підходять для випробувань різних лікарських засобів, вивчення роботи внутрішніх органів і навіть мозку. Річ у тому, що геном щура багато в чому схожий на геном приматів виду Homo Sapiens.

Житло для амфібій
Житло для амфібій

При облаштуванні житла для амфібії чи земноводних, ви повинні керуватися трьома найголовнішими словами: прохолодно, чисто і волого. Амфібії дихають частково через свою шкіру і слизові оболонки, які мають бути досить зволожені, щоб пропускати кисень. Житло амфібії також повинне знаходитися в чистоті, щоб тварина не вбирала через шкіру відходи своєї життєдіяльності. При облаштуванні житла можна використовувати два підходи: простий і наближений до реальності.