Куди прилаштувати собаку на час відпустки

Куди прилаштувати собаку на час відпустки

Кілька варіантів, куди подіти собаку

Сезон відпусток розпочинається. І звісно ви теж вибираєте собі гарне містечко, де можна провести  відпустку. Але є одне “але”. Ви проживаєте разом з улюбленим собакою, і ви задаєтесь питанням, що робити? Брати його з собою чи залишати? Якщо залишати, тоді де? Що стосується подорожей з тваринами, є багато інформації, і готелів, які дозволяють поселятись разом зі своїми улюбленцями. Але на мою думку, краще цього не робити, особливо, якщо ви зібрались далеко. Адже кліматичні умови відрізняються від наших, які звичні для наших тварин. Чи затишно їй буде, як швидко вона пристосується до нових умов? Можуть виникнути труднощі з дорогою, з незвичною їжею, величезною кількістю незнайомих людей, а ще може додатись акліматизація.

Ідеальний варіант, коли ваш улюбленець  залишається у своєму будинку з людиною, яку воно добре знає. Ця людина може переселитись у ваш будинок, буде дотримуватись режиму, звичному для тварини. І виникає друга проблема, де взяти таку людину? Адже, у більшості з нас такої людини немає. Є варіант, коли наймана людина буде відвідувати  2 рази на день вашого вихованця. Але ночувати песик буде сам, якому буду самотньо. Не виняток той варіант, що та людина, яка пообіцяла наглядати за вашим чотирилапим другом,  захворіє або з нею щось трапиться? Без харчування собака ще проживе, а ось без води... І звісно потрібно ходити в туалет. Ще є певні нюанси, приходячи 2 рази в день, людина, яка не зовсім добре знає вашого вихованця може не помітити ознаки захворювання, - вона може бути активна від перезбудження від зустрічі, а решта часу, коли вона буде на самоті, лежати в’ялою.

Один з варіантів прилаштувати вашого собачку на час відпустки - це залишити її в одному з спеціалізованих готелів. Такі для західних країн вже давно не рідкість. В Україні вони поки лише набувають популярності. Але є певні вимоги власників таких готелів, які ви повинні дотримуватись.  Одною з головних вимог до тварин, яких планують залишити у готелі – це чистота (дізнайтесь, чому собаки можуть погано пахнути),  щоб не були агресивні та мали довідку від ветеринара, яка засвідчує, що тварина здорова та має усі необхідні щеплення.

Власникам необхідно заповнити анкету, повідомити про улюблені вподобання тваринки та залишити корм. Вашого песика будуть годувати, вигулювати і давати ласощі, які ви залишили.

Отже, коли ви збираєтесь у відпустку, вам потрібно продумати всі можливі варіанти, і вибрати той варіант, який найбільше вам підійде.


Ответы и комментарии

 1. Ol'ga Pavlichenko 16 дня назад
  А какие идеи хоть?)
  Собакe (любой) думаю, интереснее всего заниматься с хозяином (всё равно где) и гулять на дикой природе.
  Если просто хочется иметь возможность взять собаку с собой, то это дог-френдли места поискать нужно, почти в любую кофейню можно.
  Харьков dog-friendly
  • Юлия Затейная 16 дня назад
   Ol'ga Pavlichenko дело в том что наш пёс любитель поохотиться на кошек и полаять на собак при этом этот лай в 90% случаев не агрессивный, он просто хочет привлечь внимание и поиграть с собратьями но это естественно нравится не всем собакам и их владельцам. все местные места для выгула уже поднадоели и нам и ему, поэтому интересуюсь.
  • Ol'ga Pavlichenko 16 дня назад
   Юлия Затейная я б села на автобус и съездила на поле/в лес)
  • Юлия Затейная 16 дня назад
   Ol'ga Pavlichenko есть такая мысль, но не знаю куда именно.
  • Наталья Синопальникова 16 дня назад
   А какая собака?
  • Юлия Затейная 16 дня назад
   Наталья Синопальникова помесь овчарки с дворнягой
  • Юлия Затейная 16 дня назад
   Наталья Синопальникова
  • Наталья Синопальникова 16 дня назад
   Юлия Затейная есть на Х.Горе тренировки по ездовому спорту.
 2. Дина Киреева 16 дня назад
  Есть хендлинг-зал в Карповском парке. Там же, но в самом парке проводятся занятия по защите. Кинологов с группами полно. Все зависит от Ваших желаний.
 3. Оксана Свидерская 16 дня назад
  Как по мне так не важно где, а важно с кем!!! Нам никогда не скучно и вдвоём:), мы обеи кайфуем от общества друг друга!!
 4. Елена Ленина 16 дня назад
  Смотря какая часть холодной горы ,может что то вспомню
  • Юлия Затейная 16 дня назад
   Елена Ленина танковое училище, но не обязательно прямо близко, наоборот я готова и хочу продвинуться дальше, но опять-таки коты и собаки спокойно погулять не получается, бору были несколько раз но и там собак полно.
  • Елена Ленина 16 дня назад
   Юлия Затейная В Григоровском?
  • Юлия Затейная 16 дня назад
   Елена Ленина ага
  • Елена Ленина 16 дня назад
   Юлия Затейная Речка на Баварии? Если по Киевской трассе там хорошие места
 5. Екатерина Ахмедова-Бабенко 15 дня назад
  Ого...Хгора круто! Мы на Боварии жили,пешком же недалеко до леса и вднх дойти - везде ж природа супер!🐾🐶 Удачи
 6. Екатерина Ахмедова-Бабенко 15 дня назад
  Также про речку (вднх) - самое супер место! Эх...жаль,что мы уже не там

Добавьте свой ответ или комментарий:


Click here to cancel reply.