Акваріум для початківців

Акваріум для початківців

Коли в нас виникає бажання купити собі акваріум, а його у на ще не було, ми часто задаємо питання, наскільки це складно?

З цієї статті ви дізнаєтесь, які частіше всього задають запитання початківці, які вирішують купити акваріум, і звісно, відповідь на них.

Список запитань початківців:

Наші спеціалісти провели опитування з приводу покупки акваріума. Ось, які запитання частіше всього ми отримали від початківців акваріумістів.

Скільки рибок має бути в акваріумі?

Орієнтовно в 45-літровому акваріумі можна помістити: 1 рибку середнього розміру (наприклад, до середніх рибок відносяться рибки завдовжки 5-8 см, такі як мечоносці, барбуси) + 10 рибок маленького розмиру.

Чому в зоомагазинах в акваріумах так багато рибок?

У зоомагазинах є спеціальні працівники, які щодня міняють в акваріумах воду і прибирають в них.

Скільки корму давати рибкам?

Середній 45-літровий акваріум вимагає невеликої кількості їжі. Якщо ви помітили, що їжа залишається не з'їденою, зменшуйте порцію. Акваріумні рибки рідко помирають з голоду, за винятком тих, що живляться водоростями. Перегодовування завдає значно більше шкоди, ніж недогодовування. Ви повинні пам'ятати, що риби холоднокровні і не вимагають тих же порцій, яких споживаємо ми самі.

Мої риби завжди здаються дуже голодними?

Це добре, оскільки означає, що вони здорові. Якщо вони не хочуть їсти, це означає, в акваріумі щось не так.

Який фільтр для акваріума краще використовувати?

Дуже хороші зовнішні фільтри або внутрішні фільтри, які встановлюються в гравії.

Скільки має світити світло в акваріумі?

Освітлення акваріума залежить від типу акваріума. Якщо ви пробуєте виростити живі рослини, то звичайно вам буде потрібно яскраве освітлення, яке включене принаймні 8 годин в день. Але якщо в акваріумі живуть тільки рибки, а рослини штучні, то рекомендується включати освітлення тільки 4-5 годин в день у світлий час доби, коли ви зазвичай спостерігаєте за рибками і під час годування. Виключення освітлення надовго дозволяє скоротити зростання водоростей, і таким чином скоротити час, який ви повинні будете витратити на очищення скла і декоративних елементів.

Чому гинуть рибки в акваріумі?

Регулярно міняйте частину води, не перегодовуйте риб і не вводьте хворих рибок в акваріум, і ризик підчепити хворобу зведеться до мінімуму. Якщо ви помітили хвору рибку в акваріумі, негайно її переселіть в карантинний акваріум, щоб захистити інших риб і приступити до лікування. Найпоширенішими ліками є звичайна сіль з розрахунку 1 ст.л. на 5 л води для профілактики і 2 ч.л. на 5 л у разі хвороби. Як правило, цей засіб досить ефективий. У карантинному акваріумі слід використовувати спеціальні ліки, які можна придбати в зоомагазині.

Які рибки краще всього заводити новачкам?

З цього питання багато дискутують. Вважається, що для новачків кращий вибір - це живородні рибки типу молінезій, мечоносців, гуппі і так далі. Але це не зовсім так, оскільки ці рибки зазвичай недовго живуть, їх часто виловлюють в природних водоймищах, через що в акваріум разом з цими рибками часто заносяться хвороби і паразити. Тому новачкам краще заводити таких рибок, які були б витривалі, легкі у відході, активні, відрізнялися довголіттям і не вимагали ідеальних умов.


Ответы и комментарии

 1. Ольга Журман 11 дня назад
  👌
 2. Татьяна Наумчик 11 дня назад
  Телят до 14 дн нельзя никому, даже собакам
 3. Ксения Чёрная 11 дня назад
  Пробуйте в разных видах , у меня бывший ротвейлер жил на ферме , на телятах и не жаловался 80 кг вымахал
 4. Ирина Сташевская 11 дня назад
  Человек истинно каннибал в душе((( противно читать(((
 5. Maria Semenova 11 дня назад
  Мы пробовали кормить новорожденными буйволятами (не аборты), к сожалению, такие бывают, потому что людям нужна только буйволиная моцарелла. Мясо считается бедным по питательным веществам. В человеческое питание оно не идёт, раньше их вообще выкидывали, вот где действительно неуважение к жизни, расходный материал
 6. Татьяна Пугачева 10 дня назад
  Телячье мясо "недозрелое". Переваривается с трудом. Читала, что вредно
 7. Ирина Новицкая 10 дня назад
  Нормально мои ели...
  Даже не рождённых телят заказывала раньше. Моим очень нравилось. Мелких отдавала иногда целиком. Тех что больше 5 кг разрубали на несколько частей.
  Уже родившихся резала на большие части, типа: задняя нога до тазобедренного сустава, передняя нога вместе с лопаткой, шея, грудная клетка, поясница с тазом и хвостом. Голову разрубывала пополам.
  Съедали все целиком со всеми костями, включая череп.
  Считаю это наилучшим шикарным вариантом из бюджетного мясного 👍
 8. Аурика Вербовская 10 дня назад
  А я купила просроченное филе индейки по 50 рублей и считаю- это хорошо.
 9. VicAvic VicAvic 10 дня назад
  Аня. Хороший рацион!! Но, в силу незрелости мяса, рекомендовала бы чередовать через 1-2 дня со зрелым.
 10. Катя Чернова 10 дня назад
  Вот где группа ОТЛИЧНАЯ🤗, а то фоткают миски как из ресторана и тащутся друг от друга.Я дам голову коровью и знпю что мой пёс 2 недели занят

Добавьте свой ответ или комментарий:


Click here to cancel reply.